Warsztaty makijażu

6
25 listopada 2013

Warsztaty makijażu

9 listopada 2013 r. miałyśmy przyjemność uczestniczyć w Blogerskich warsztatach makijażu organizowanych przez Anię i Kubę z bloga Fashionable. Partnerami warsztatów była marka Make up factory oraz Tołpa. W sobotnie popołudnie spotkaliśmy się w drogerii Arkadia w Gdyni i zaczęliśmy działać…

Podczas warsztatów poznałyśmy dwie nowe dla nas marki kosmetyków oraz dowiedziałyśmy się jak dobrze wykonać makijaż. Był też peeling dłoni, plotki, poczęstunek, a jedna z uczestniczek została pomalowana na naszych oczach przez wizażystkę Anię Żywiecką. Dostałyśmy też zestawy kosmetyków do testowania. Aktualnie używam peelingu z Tołpy oraz błyszczyku Make up factory i śmiało mogę powiedzieć, że są świetnej jakości. Wam polecam, a ja testuję dalej :)
Podczas spotkania odwiedziła nas Pani z rodziny Natalii, u której zdiagnozowano naczyniaka wewnątrz rdzenia kręgowego. Sytuacja jest bardzo poważna, dlatego prosimy Was o pomoc. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Jeżeli możecie to pomóżcie i przekażcie dalej.

fot. Fabryka Marzeń

Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie warsztaty. Marzy nam się możliwość samodzielnego pomalowania pod okiem profesjonalistów. Może kiedyś będzie okazja :)

PS To już setny post na blogu :)
Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym

  • Gratuluję setnego posta :)

  • fajne takie warsztaty, może następnym razem i ja się załapię :)

  • wow, musiało byc super!

  • Gratuluję 100 wpisu!!!!
    A co do warsztatów i kosmetyków już wiem, że Tołpą się będę przyjaźnić. Część kosmetyków bardzi mi podpasowała, a reszta czeka na swoją kolej.

  • Cieszę się, że byłyście! I mam nadzieję, że będzie taka okazja;)