Stay classy

20 maja 2015

Stay classy

Pewnie większość z Was zna niepisaną zasadę: jeśli zakładasz coś krótkiego, to zdecyduj się na zakrytą górę. Jak się do tego odnosicie? Ja uważam, że jest w tym sporo racji. Jeżeli kupuje krótką sukienkę to zazwyczaj ma tylko delikatny dekolt i zakryte ramiona. Oczywiście są wyjątki – szczególnie w upalne dni lub czasami na imprezę. Ale jeśli chodzi o strój na co dzień, randkę lub spotkanie to według mnie zdecydowanie bardziej pasują trochę bardziej zakryte stylizacje.

KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 12.3 KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 8 KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 5 KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 2 KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 10 główne KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 11 KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 3 KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 9 KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 1 KAKU fashion&cook stylizacja granatowa sukienka z czarnymi wstawkami 6Sukienka H&M / Płaszczyk Stradivarius / Buty Jennifer&Jennifer / Kopertówka Mohito / Pierścionek Apart / Kolczyki Bijou Brigitte

Martyna Ciemiecka

Martyna Ciemiecka

Jestem studentką gospodarki przestrzennej. W wolnych chwilach uwielbiam poznawać nowe smaki i udoskonalać przepisy. Marzę, aby obejrzeć pokaz Victoria’s Secret siedząc w pierwszym rzędzie.

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym