Spotkanie w Perfumerii Douglas, kawa i nowości kosmetyczne

7
17 października 2014

Spotkanie w Perfumerii Douglas, kawa i nowości kosmetyczne

Po raz kolejny Perfumeria Douglas zaprosiła trójmiejskie blogerki na spotkanie (relację z poprzedniego spotkania znajdziecie tutaj), a organizatorką całego zamieszania była Ania (Fashionable). Tym razem tematem przewodnim była pielęgnacja twarzy, więc poznałyśmy nowości kosmetyczne z tej kategorii oraz urządzenie, które jest nowością na rynku i dopiero niedługo będzie dostępne w drogerii. Zapraszamy na relację ze spotkania wraz ze zdjęciami naszymi oraz od Kasi (Innooka).

Czym byłoby spotkanie bez kawy? Starbucks o tym pomyślał i na początku zostałyśmy zaproszone na profesjonalną degustację. Została ona przeprowadzona przez dwóch sympatycznych Panów z tej kawiarni. Było wąchanie, siorbanie oraz próbowanie kawy razem z serem pleśniowym. Dlaczego? Więcej na ten temat napiszemy w osobnym poście, bo Panowie przekazali nam mnóstwo ciekawych informacji o kawie, którymi chętnie się z Wami podzielimy. Po pokazie każda z nas otrzymała kubek wielokrotnego użytku z własnym imieniem oraz zaproszenie na kawę do Starbucks, dziękujemy!
W dalszej części spotkania poznałyśmy dwie marki kosmetyczne, tworzące produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy: Douglas Beauty System oraz szwajcarska Juvena. Obie firmy stawiają na wysokiej jakości składniki (takie jak kwas hialuronowy, jedwab, ekstrakty z zielonej herbaty, kawy itd.) oraz nowe technologie. Miałyśmy okazję użyć niektórych kosmetyków, dotknąć, powąchać :) Dostałyśmy również produkty do przetestowania w domu.
Nowość, która została nam zaprezentowana tego wieczoru to soniczna szczoteczka Foreo Luna Mini, czyli urządzenie do codziennego oczyszczania twarzy. Wykonana jest z silikonu, ma piękny design, a producenci podkreślają jej cudowne działanie na cerę. Same chętnie używałybyśmy jej do pielęgnacji twarzy, ale to dość droga sprawa. Czekamy na premierę całej serii!

Pozdrowienia, M&M!

Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym

  • Świetny POST!
    Uwielbiam takie!

  • uwielbiam takie spotkania :) Pozdrawiam ! ♥

  • Ah jak zazdroszczę spotkania, musiało być wspaniale :) a Luna niezwykle ciekawi i jest coraz bardzie popularna.

  • cudnie było Was znów zobaczyć:*

    • Was także! Mamy nadzieję, że niedługo będzie kolejna okazja do spotkania :)

  • lubię czytać takie relacje :D

  • Świetna relacja! Miło byłoby Was poznać :)