Smoo&Go / Gdańsk

3
23 czerwca 2014

Smoo&Go / Gdańsk

W ten weekend witałyśmy nadejście lata i przywoływałyśmy ładną pogodę. Patrząc za okno, można stwierdzić, że to nam się nie udało, ale my nadal jesteśmy dobrej myśli (no bo ile może padać?). Taka pogoda nie sprzyja ani dobremu samopoczuciu, ani zdrowiu. W związku z tym, w ramach rekompensaty, mamy dla Was recenzję knajpki, która od wewnątrz dba o organizm, a do tego jest bardzo kolorowa. W sam raz na szare dni!

Smoo&Go to niewielki punkt gastronomiczny, który znajduje się na terenie Fashion House w Gdańsku. W lokalu serwowane są świeżo wyciskane soki, koktajle, sałatki, gofry i naleśniki. Ogromny plusem jest to, że wszystko robione jest na oczach klientów! :)
Dostępne są soki z owoców, warzyw lub mieszane. Spróbowałyśmy kilku propozycji m. in. Grypa Killer, Multiwitamina i Fresh. Każdy sok jest wyjątkowy i dostarcza do organizmu innych witamin. Polecamy!

Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym