Outdoor / winter edition

6
10 grudnia 2014

Outdoor / winter edition

Nie ma co ukrywać – zima nie jest moją ulubioną porą roku. Poza klimatycznymi wieczorami, gdy pada śnieg i wszystko się błyszczy jak obsypane brokatem, nie ma w niej nic specjalnego, a do tego jest zimno. Jak przetrwać, gdy temperatura spada poniżej zera? Ja stawiam przede wszystkim na ciepły płaszcz i wszystkie niezbędne zimowe akcesoria. Zobaczcie co ostatnio udało mi się wyszukać w wyszukiwarce Younity. Z całej stylizacji najbardziej przypadł mi do gustu gruby szalik we wzory. Jest przepiękny!

Płaszcz – TopShop / Sweter – Rich&Royal / Spodnie – Pepe Jeans / Botki – MERG /
Szalik – Oxbow / Rękawiczki – Esprit

Mam nadzieję, że pamiętacie o konkursie, bo kończy się już dzisiaj (10.12.2014r.)! Żeby wziąć w nim udział wystarczy wejść na stronę www.fashion.younityworld.com, wybrać ulubioną stylizację i na nią zagłosować. Podczas wypełniania formularza tworzy się konto na Younity – umożliwia ono robienie zakupów w sklepie online, za które otrzymuje się punkty oraz cashback. Więcej na ten temat pisałam TUTAJ. Dodatkowo do 24. grudnia 2014 r. trwa promocja – cashback jest mnożony razy dwa! Mi też uzbierała się niezła kwota. :)

Szczotka – Tangle Teezer / Lusterko – Donegal

Zapraszam też na facebooka!
Buziaki, Monika

* Wpis postał w ramach współpracy z Younity.
Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym