Otwarcie Sinsay w Gdańsku

9
27 kwietnia 2013

Otwarcie Sinsay w Gdańsku

Ostatnio miałyśmy okazję wziąć udział w otwarciu pierwszego sklepu Sinsay w Gdańsku (Alfa Centrum). Jest to nowe „dziecko” firmy LPP, która wypromowała już takie marki jak Reserved, Mohito, Cropp, House, Esotiq, Henderson oraz home&you. Oferta Sinsay skierowana jest zdecydowanie do młodzieży.
Podczas otwarcia sklepu w Trójmieście miałyśmy okazję jako pierwsze zobaczyć kolekcję, dzięki zaproszeniu na VIP shopping. Bardzo nas to ucieszyło, bo później w sklepie pojawił się spory tłum, który nas skutecznie przegonił.
Trójmiejskie blogerki / fot. Sinsay

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji na ten dzień – konkursy, foto-budkę i możliwość stworzenia swojej własnej eko-torby. Pojawiło się też sporo trójmiejskich blogerek, których niestety nie zdążyłyśmy poznać, ale mamy nadzieję, że będzie jeszcze do tego okazja. Z pewnością wrócimy tam, gdy emocje związane z otwarciem opadną i będzie można na spokojnie wszystko jeszcze raz zobaczyć :)
 
zdjęcia z budki fotograficznej :)
W wiosennej kolekcji Sinsay dominują neony, pastele, jeans i ćwieki. Jest bardzo młodzieżowa i na luzie. Oprócz ubrań znajdziecie tam również biżuterię, buty, torebki i inne akcesoria. Ceny są pozytywnym zaskoczeniem :) Mamy nadzieję, że jakość jest równie dobra, ale to będziemy mogły ocenić trochę później.
Jakie wrażenia robi na Was ta marka? :)
Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym

 • Oj już czekam na otwarcie w sierpniu w Częstochowie :)

 • W sumie nie znam rzeczy Sinsay ale .. chyba się wybiorę do sklepu bo mnie zaciekawiłyście :)

  • Czekam w takim razie na opinie :)

 • ja niestety musiałam zostać w pracy, ale do następnego spotkania :-)

  • No ja mam nadzieję, że się wkrótce zobaczymy :))

 • Z tego co mogę zauważyć to oferuję ciekawe rzeczy c:

 • Przechodziłam ostatnio w Alfie obok tego sklepu, ale póki co nie miałam czasu zajrzeć. Ubrania są tanie, więc nie wiem jak z jakością, ale z pewnością przyjrzę się marce bliżej:)

 • Bardzo cieszę się z tego sklepu. Jest dużo taniej niż w Housie czy Reserved, a i rozmiarówka jest normalna, a z jakością też nie jest najgorzej.

 • Sinsay uwielbiam, choć jakość sporej ilości produktów tej marki pozostawia wiele do życzenia :)