Not Just Blogger, czyli warto pomagać

5
30 stycznia 2015

Not Just Blogger, czyli warto pomagać

Chętnie wspieramy akcje charytatywne, które niosą w sobie jakiś głębszy przekaz. Chcemy też pokazać, że blogowanie to nie tylko eventy, dary losu i zabawa, ale również społeczna odpowiedzialność. Blogerzy mają moc w postaci bloga, dzięki któremu mogą dotrzeć z przekazem do szerokiego grona odbiorców. Każda akcja ma swój cel – ta jest warta świeczki, bo chodzi o dzieciaki!
Właśnie w celu pomocy dzieciom powstał sklep internetowy Not Just Shop, który 20% dochodu ze sprzedaży wszystkich rzeczy przeznacza na wsparcie potrzebujących. Do tej pory sklep pomógł 125 dzieciom przekazując im 23 323 zł! Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

W ramach akcji dla blogerów pokazujemy koszulki z hasłem akcji #notjustblogger, które szyte są w Polsce ze 100% bawełny i można je kupić tutaj. Dodatkowo każdy t-shirt podpisany jest spersonalizowanym hashtagiem. Im więcej kupionych koszulek, tym więcej kasy dla dzieci!

Jesteśmy przekonane, że w asortymencie sklepu każdy znajdzie coś dla siebie i bliskich. Rozejrzyj się na stronie, może coś wpadnie Ci w oko, a przy okazji zrobisz coś dobrego :) Korzyści z takiej formy pomagania są obopólne – Ty masz fajne ubrania, a potrzebujące dzieci otrzymują wsparcie finansowe. Warto pomagać!
Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym