#friendsie #somersby

4
04 sierpnia 2014

#friendsie #somersby

Parę dni temu dostałyśmy paczkę od Lorda Somersby. Oprócz pysznego trunku i „friendsimejkera” znalazłyśmy w niej wiadomość. Nasz przyjaciel jest zaniepokojony ogromną popularnością #selfie. Uważa, że powinniśmy więcej naszej uwagi poświęcać znajomym, to z nimi robić sobie zdjęcia i opisywać je hashtagiem #friendsie #somersby. No to do dzieła!

Zamiast pokazywać tylko siebie zacznijmy pokazywać się ze znajomymi. Niech wszyscy zobaczą jak świetnie potrafimy się bawić w większym gronie, bo przecież nic nie tworzy atmosfery lepiej, niż niesamowici znajomi. Nie ważne gdzie, ważne z kim!

#friendsie

Mamy nadzieję, że na Was również możemy liczyć. Zróbcie zdjęcie ze znajomymi, wrzućcie na swoje social media (Facebook, Instagram, Twitter) z hashtagiem #friendsie #somersby i pokażcie wszystkim jak wspólnie spędzacie czas. Lord Somersby na bieżąco ogląda Wasze fotki, wybiera najlepsze i nagradza, a przygotował dla Was naprawdę dużo niespodzianek. Regulamin akcji znajdziecie tutaj.

No to jak, robimy zdjęcie? :)

* Wpis powstał w ramach współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich, akceptujących regulamin akcji.
Martyna Ciemiecka

Martyna Ciemiecka

Jestem studentką gospodarki przestrzennej. W wolnych chwilach uwielbiam poznawać nowe smaki i udoskonalać przepisy. Marzę, aby obejrzeć pokaz Victoria’s Secret siedząc w pierwszym rzędzie.

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym