Elderflower & Lime outfit

8
18 marca 2015

Elderflower & Lime outfit

Jest nam bardzo miło, bo po raz trzeci zostałyśmy zaproszone do współpracy z marką Somersby. Poprzednie akcje, wprowadzenie jeżynowego smaku oraz #friendsie, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów tego napoju. Co tym razem przygotował dla nas Lord Somersby? O tym przeczytacie w kolejnej części wpisu!
Z myślą o nadchodzącej wiośnie powstał nowy smak Somersby – Elderflower Lime, czyli kwiat dzikiego bzu z limonką. Brzmi egzotycznie, prawda? :) Jest orzeźwiający, delikatnie kwaśny i lekko słodki, ale oba te smaki są idealnie skomponowane. Napój najlepiej pić schłodzony (jak zawsze). Jeżeli dla kogoś smak jeżynowy jest zbyt słodki, to ta wersja powinna mu odpowiadać – nie widzimy innej możliwości. My jesteśmy zakochane w nowym smaku!
Design etykiety Elderflower Lime jest tak świeży i wiosenny, że postanowiłyśmy zabrać Somersby z nami na sesję fotograficzną. Na tę okazję przygotowałyśmy stylizację inspirowaną nowym smakiem i jego kolorami. Pojechaliśmy do pięknego Orłowa w Gdyni. Dzień był słoneczny, ale strasznie wiało, co widać na zdjęciach. Na szczęście widoki zrekompensowały nam wszystko, a Somersby nie chciało wracać do domu. Wcale się nie dziwimy, też chciałyśmy zostać tam jak najdłużej :)

Płaszcz Natasha Pavluchenko / Bluzka F&F / Spódnica H&M / Szpilki ZARA / Biżuteria Noname

#Somersby #ElderflowerLime

Pozdrowienia, M&M :)

* Wpis powstał w ramach współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym

 • Anonymous

  Monika wreszcie uśmiechnięta. Piękna kobieta :)

 • Świetny outfit! :) Zapraszam do mojej interpretacji nowego smaku :-)

 • Mmm Somersby pięknie się komponuje na tle morza:) Ty oczywiście też i tak wiosennie:)

  • Somersby polubiło naszą Gdynię, tu jest taaak pięknie :)

  • Lord kocha morze tak jak plaże – więc spotkajmy się na bulwarze* !

   *Skwerze Kościuszki ofc :)

 • Lord jest zaiste pod wielkim wrażeniem Twojego perfekcyjnego wyczucia smaku :)