Dwie odsłony kobiecości – konkurs perfumerii Douglas

14
22 marca 2013

Dwie odsłony kobiecości – konkurs perfumerii Douglas

Jakiś czas temu na profilu fb perfumerii Douglas odbył się konkurs Dwie odsłony kobiecości. Zadaniem uczestniczek było wstawienie zdjęć, które ukazują ich dwie różne strony. Część laureatów wybierali użytkownicy – innymi słowy trzeba było zbierać miliony lajków, za czym nie przepadam. Resztę zwycięzców wybierało Jury i właśnie ten czynnik skłonił mnie do wzięcia udziału w konkursie :) Nagrody były naprawdę fajne – mnóstwo dobrych kosmetyków, perfumy, zaproszenia na konsultacje kosmetyczne i wiele innych. Dodatkowo każda uczestniczka dostawała zaproszenie na makijaż. Do konkursu zgłosiłam dwa zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej.


Wielkie było moje zdziwienie, gdy w rankingu stworzonym przez Jury, byłam na 5. miejscu :)

Pierwsze 30. osób (w tym ja) wygrało zaproszenie na spotkanie z ekspertami Douglas, piankę do rąk Douglas, krem do ciała J.S. Douglas Sohne oraz jeden z trzech zapachów damskich – ja dostałam Giorgio Armani Acqua di Gioia, w którym od razu się zakochałam. Na spotkaniu dowiedziałam się dużo nowych rzeczy o pielęgnacji twarzy, doborze perfum i makijażu, który został również na mnie wykonany. Dodatkowo dostałam kilka próbek, za które serdecznie dziękuję obsłudze Douglasa w CH Klif w Gdyni :) A Was zachęcam do brania udziału w konkursach, bo naprawdę warto!

Zapraszam na nasz instagram kakufashioncook
Mua ;*
Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym