Backstage i efekty sesji w stylu lat 60-tych

7
20 listopada 2014

Backstage i efekty sesji w stylu lat 60-tych

Za każdym razem, gdy odwiedzam stolicę zastanawiam się czy tylko ja nie potrafię się tu odnaleźć. Trójmiasto przecież nie jest jakoś dużo mniejsze, ale chyba chodzi o pęd i chaos jaki panuje w Warszawie. Gdy wysiadam z pociągu z każdej strony atakują mnie tłumy ludzi, reklam, informacji. Z każdą kolejną wizytą jest lepiej i lubię to miasto (szczególnie wieczorem), więc cieszę się, gdy mam okazję tam pojechać i się „oswajać”.  Okazji do tego jest coraz więcej. Ostatnio wybrałam się tam na sesję zdjęciową, z której relacje i finalne zdjęcia możesz zobaczyć w tym wpisie.

W przeciwieństwie do większości Polaków nie narzekam na PKP. Zazwyczaj jeżdżę pociągami EIC, jest szybko i wygodnie. W miarę możliwości wybieram wagon bezprzedziałowy. Podróż z Gdyni do Warszawy trwa około 5 godz. Książka, internet, muzyka i zanim się obejrzę jestem na miejscu.

Na sesję musiałam wstać skoro świt, dlatego do stolicy przyjechałam już dzień wcześniej (żeby nie wyglądać jak zombie po nocnej podróży). Wraz ze mną w sesji brało udział jeszcze pięć innych dziewczyn. Wszystko odbyło się w Daylight Studio w ramach akcji „Metamorfozy z Allegro”. Byłyśmy po kolei przygotowywane do zdjęć. Wykonano nam makijaż, fryzury i dobrano stylizacje zgodnie z naszym „trendem”. Moim tematem przewodnim były lata 60-te.

Po kilku godzinach oczekiwania wreszcie nadeszła moja kolej i stanęłam przed obiektywem. Nie ma co ukrywać, modelką nie jestem, ale lubię się bawić! Dla mnie to było świetne doświadczenie. Poniżej możecie zobaczyć dwa finalne zdjęcia z dwoma różnymi stylizacjami. Wydaje mi się, że spokojnie dodają mi +10 kg, ale co tam – nie miałam nic do gadania. :D

fot. Adam Pluciński / MOVE-PICTURE
Pozdrawiam, Monika! :)

Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym

 • Zdjęcia wyszły nieźle. Zaciekawiła mnie akcja „Metamorfozy z Allegro”. Możesz napisać coś więcej? :)

  • Metamorfozy były organizowane przez „Moda Allegro”. Był to konkurs, w którym do wygrania była sesja :) Do akcji wybranych zostało 6 dziewczyn z całej Polski i każda miała sesję w innym klimacie.

 • Moniu fajnie wyglądasz, podoba mi się makijaż i uczesanie. Spódnica fajna, ale chyba lepiej prezentowałaby się gdybyś była w butach na obcasie niż w płaskiej balerince. Stylizacja fajna, na pewno dobrze się bawiłaś :)

  • W 1. stylizacji mam niezbyt wysokie szpilki, a w 2. faktycznie balerinki i to nie był dobry wybór :) Niestety nie ja podejmowałam decyzję – wiem, że takie buty nie pasują do mojej sylwetki, szczególnie w połączeniu z długą spódnicą :) Ale bawiłam się świetnie!

 • Anonymous

  świetnie:)

 • 10 kg….???? Gdzie???
  Fajna zabawa :) Buziole